Нова колекція в стилі сафарі, яку знімали в Асканії-Новій

< назад до новин
Цього разу дизайнерів надихнула єдина у Європі заповідна ділянка степу, яку ніколи не обробляла людина.
Нова колекція в стилі сафарі, яку знімали в Асканії-Новій

Дизайнери ETNODIM створили нову колекцію вишитих суконь та вишиванок на основі вражень від справжнього українського сафарі.“Асканія Нова” - стала джерелом натхнення для розробки унікального орнаменту та етнічної колекції, що присвячена конкретній місцевості в Україні. Дух дикого степу, став виразним відбитком на жіночих сукнях, аби зробити їх ще більш сміливими.

Створення цієї колекції дало нам набагато більше, ніж ми очікували. Яскраві враження, про які ми розказали у нашому блозі, естетично красиві фотографії, які ми перетворимо на photo-book під назвою “Inspired by Askania Nova”, нагадування про унікальну місцевість, якою можуть пишатися українці. І найголовніше - так само унікальні як місцевість, сукні. Сукні, що здатні підкорювати міста своєю природністю.Сукня - Butterfly DressБлог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 3


Блог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 4Блог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 5

Сукня - Jawa BlueСукня з льону Jawa Blue нагадує про блакитне небо над степом. А бордові та білі візерунки у формі квітів на моделі вдало контрастують з ніжно-блакитним матеріалом сукні. Довжина міді та вільний крій комфортні для щоденного життя в місті чи розслабленого відпочинку на морі. Якщо хочеться нового – можна виділити талію за допомогою блакитного пояса.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Сукня - Virgin


У легкому одязі з натуральних тканин можна відчути себе ближчим до природи. Крім того, лляна модель Virgin дає змогу постійно змінювати образ, варто лише доповнити рослинний орнамент сукні улюбленими аксесуарами. Актуальний оверсайз додає легкості образу.
Лляна вишиванка графітового кольоруБлог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 8


Блог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 9
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Сукня - Jawa

Жовтий – колір степу та літа. Лляна мідісукня Jawa – це гарний варіант для міста або ж відпочинку в спекотних місцях. На передній частині моделі симетрично, по обидва боки, зображені квіти і листя. Крім того, сукня має тонку текстуру та вільний крій, через що приємна до тіла та не обмежує рухи. Образ можна змінювати завдяки поясу з того ж матеріалу.

Блог: Элемент: Новая коллекция ETNODIM, которую снимали в Аскании-Новой - Редактирование Фото 12

Сукня - Jungle

Вишивка на моделі Jungle Light ніби повторює лінії тропічного лісу, а довжина міді додає образу загадковості. Льон і вільний крій моделі допомагають почуватися комфортно протягом дня. Колір сукні, широкі рукави та вишивка додають образу жіночності. Завдяки поясу можна створити романтичний образ, зав’язавши його різними способами.Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4Сукня - Temple

Асканія Нова – домівка для 500 видів рослин і понад 3 000 видів тварин. Лляна сукня Temple у біло-зеленому кольорі нагадує, що справжній храм всередині нас, у гармонії з навколишнім світом. Силует сукні актуальний цього сезону: широкі манжети роблять акцент на верхній частині та рукавах. Етнічну вишивку на сукні виконали хрестиком і гладдю.


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Сукня - Legend

Американський бізон, попри свій вигляд, дуже тендітна тварина. Так само і лляна сукня Legend у стилі бохо. Незважаючи на свою багатофактурність, модель є елегантною та пасує навіть для вечірніх виходів. Усе завдяки рослинному принту, що є головним акцентом в образі.
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Сукні - Africa і Poppy
Статтю підготувала - Манана Глонті