“Твій гардероб - це твоя галерея”

< назад до новин
Настрій і комфорт - головні орієнтири гармонії між внутрішнім станом і зовнішнім виглядом.
“Твій гардероб - це твоя галерея”Etnodim презентує нову колекцію етнічного одягу Твій гардероб - це твоя галерея”.Сучасний одяг в першу чергу має бути комфортним та зручним. А ще - служити довгі роки. З такими критеріями важливим стає його універсальність. Люди часто не знають з чим і куди одягати вишиванку, сумніваючись в її універсальності. Але відповідь проста - ваш гардероб, це ваша галерея.

Про що ми? Користуючись одними і тими ж інструментами та матеріалами художник презентує людям абсолютно різні роботи. Так працює і з одягом. Стилісти часто показують як одну і ту саму річ можна обіграти у різних образах. Вишиванка може стати виразним акцентом будь-якого луку, як впізнаваний стиль митця.

Сучасний світ вже давно відійшов від правила, що одяг має бути доречним до певного місця. Хіба на роботу художника впливає простір, у якому він буде виставлятися? Навряд. Художник знає, як правильно його використати для себе. Він врахує освітлення, спланує правильне розміщення робіт та підлаштує простір під власний проєкт, а не навпаки. Одягаючись, люди зважають на погодні умови та зручність тієї чи іншої речі. Ви можете одягнути вишиванку і у дорогий ресторан, і у кав’ярню біля дому. Піти у ній на побачення, в кіно або театр. Єдине обов’язкове правило - ваш настрій і комфорт. Це головні орієнтири, що відповідають за гармонію між внутрішнім станом і зовнішнім виглядом.


Саме сьогодні ви хочете створити свою “картину” з вишиванки?
Якщо так, то вперед.


Блог: Элемент:


Сукня - Kazka

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Вишиванка - PodilБлог: Элемент:


Вишита сукня - KarpatyБлог: Элемент:


Сукня - GloriaДизайнерка ETNODIM Ліля Касянчук коментує колекцію: 


“Вивчила історичне і природнє різноманіття західних регіонів, переосмислила традиційний український одяг і трансформувала його у сучасний, актуальний для нашої погоди і ритму життя людей. Тому я зробила свої вироби багатофункціональними-двосторонніми”.
 


Дизайнерка ETNODIM Анна Фесенко про колекцію:


“Тепер вони більш легкі та практичні, на деяких моделях додали запанки або застібки. На двосторонній куртці замість застібки - пояс. Раніше на верхньому одязі так і зав’язували тканинний пояс. На нашій моделі він осучаснений. Я надихалася орнаментами західних регіонів України, за основу взяла традиційний кожух, але замість шкури овець ми використали вовняну тканину пальта. Для зручності були додані великі кишені, прикрашені орнаментами”.Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4Вишите пальто - VerkhovynaБлог: Элемент:


Вишите пальто - MalankaБлог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4Вишите двохстороннє пальто - BukovynaБлог: Элемент:


Сукня - RosaБлог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4Cукня - PysankaБлог: Элемент:


Вишиванка - LileyaБлог: Элемент:


Вишиванка - Barvinok Grey
Основна ідея фотосесії “Твій гардероб - це твоя галерея” - це історія про те, що завдяки одягу ви можете виражати себе, свої почуття і навіть нести у світ власний меседж так, наче ви художник.Автор тексту - Манана Глонті
Фотограф - Артур Верховецький
Макіяж - Третяк Ірина
Стиль - @thesoulsisters.blog