Проєкт Drabyna від ETNODIM - це платформа можливостей для дизайнерів та початківців.

< назад до новин
Коли ідеї оживають та стають реальним у матеріальному світі.
Проєкт Drabyna від ETNODIM - це платформа можливостей для дизайнерів та початківців.Проєкт Drabyna від ETNODIM.

Це платформа можливостей для дизайнерів та початківців. Це більше ніж конкурс, адже взяти участь та надіслати ескіз можна в кінці будь-якого місяця протягом року.

А тепер ми хочемо познайомити вас з роботою наступної учасниці - Ані Бритової. Аня створила ескіз за тиждень. За її словами, вона довше обирала, який з намальованих варіантів відправити, і зупинилась на першому. Вона раніше чула про ETNODIM, коли побачила один з наших компейнів в соц. мережах. 

Аня вчилася на дизайнерку одягу, але не закінчила останній курс. Зараз вона працює стилісткою та створює образи для брендів і клієнтських зйомок. 
Блог: Элемент: Проект Drabyna от ETNODIM - это платформа возможностей для дизайнеров и начинающих свой путь. - Редактирование Фото 3

Про проєкт Drabyna учасниця відгукується так:


“Це неймовірна можливість побачити, як творчі починання та ескізи перетворюються в готовий продукт. Це до неможливості круто.”

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4І справді, для людей творчих професій важливо бачити, як оживають їх ідеї і стають чимось реальним у матеріальному світі. 

Коли Аня прийшла в Etnodim для того, щоб обговорити деталі створення сукні, вона помітила домашню атмосферу на виробництві, і сказала нам, що їй подобається підхід до роботи та створення дизайнів у Etnodim. Наче одна велика родина працює над спільною справою. Такою і має бути сучасна українська мода.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4"Я познайомилася майже з усіма, принаймні мені так здається. Було цікаво обговорювати майбутній дизайн з конструктором та дизайнеркою бренду. Я ще раз переконалася, що існує багато маленьких, але супер важливих нюансів в створенні суконь. І мені здається, у нас дуже доброзичлива команда та ставлення, де всі підтримують один одного."

Ось що Аня радить наступним учасникам та учасницям проєкту:

"Не бійтеся пробувати свої сили та брати участь в таких проєктах. Це феєрично класні емоції. Може трохи складно, але це точно того варто. Я б дуже хотіла, щоб в Україні було більше таких брендів, що так серйозно та прискіпливо ставляться до виробництва одягу. Мені подобається, що у вас дизайн та якість стоять попереду, ніж кількість та охоплення, принаймні в мене склалося таке враження. І от як не хотіти і не пробувати співпрацювати з таким брендом?"


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4На думку Ані, локальні бренди є більш важливими, адже в сучасному світі, де так багато надуманого споживання, якісні локальні бренди є більш значущими.

Нам дуже приємно кожного разу відкривати для себе глибину та естетичні смаки наших учасників. Їх світогляд та відкритість вражають. Презентуємо ескіз та очікуємо на нові ідеї. Не сумнівайтеся, надсилайте!


Автор тексту - Манана Глонті
Проєкт DRABYNA