Набори для вишивання власноруч від ETNODIM

< назад до новин
Вишивання по контуру - це новий проект, у якому ми стаємо ближче до вас та маємо можливість взаємодіяти.
Набори для вишивання власноруч від ETNODIM

Що означає бути частиною ETNODIM?

Коли ви слідкуєте за нашим брендом, коли ви цікавитеся тим, як розвивається наш дизайн, коли ви пишете відгуки та знаходите свою особливу вишиванку - ви стаєте частиною нашої бренд-родини. Але тепер ми знайшли новий спосіб, щоб взаємодіяти з вами.

Ми створили набори для вишивання з необхідними інструментами, оригінальною сорочкою та відеоуроками. Стати частиною нашого бренду можна, втіливши у реальність унікальний дизайн.


На готовій сорочці зображені контури стилізованих троянд, по яким можна вишивати гладдю. Конструкція рукавів має зручний розріз для вишивання та робить вишиванку естетично особливою. Ми надаємо повні комплекти, в які входять:

- акрилові нитки для вишивання 
- 2 голки
- дерев'яні п'яльця 
- також на упаковці є QR код із посиланням, що веде на сайт з детальною інформацією та відеоуроками.


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Блог: Элемент: Набор для вышивания собственноручно от ETNODIM - Редактирование Фото 5


Вишиванка Home Rose (більше фото)

Синій колір в поєднанні з білим та світло-блакитним робить вишиванку легкою і ніжною. Виріз на шиї підкреслить її витонченість, а цікавий розріз на рукавах дозволить відчувати себе вільно та сміливо.Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Блог: Элемент: Набор для вышивания собственноручно от ETNODIM - Редактирование Фото 8


Вишиванка Home Yellow Rose (більше фото)

Модель поєднує в собі гармонійні кольори: жовтий та коричневий, а білий на їхньому фоні створює акценти.Вишивання по контуру - це новий проект для Etnodim, у якому ми стаємо ближче до вас та маємо можливість взаємодіяти.


Вишивання - це художнє ремесло, яке люди можуть легко опанувати і вдосконалювати, яким не варто нехтувати. Наприклад 2D та 3D анімація виглядає якісно і сучасно, але мальована анімація виглядає як мистецтво, а мистецтво створене “сьогодні” обов'язково є сучасним. Усе те, що створюється власноруч, переймає від автора його найкращі риси, думки та спогади. Що ми маємо на увазі? Вашу неповторну манеру, яка додасть вишиванці нового тону.


Ми цінуємо кожного, кому подобається наш бренд, хто приходить до нас в магазин, хто дивиться наші пости в соц.мережах, або робить свою першу покупку через сайт. Ми радіємо, що любов та бачення сучасних вишиванок об'єднує нас. А відтепер ми можемо радіти можливості спільно створювати їх. 


Наш основний меседж - це поєднання традицій та сучасності, а відтепер ми хочемо нагадати, що процес вишивання - це не менш стильно.


Вишивайте разом з Etnodim 

Текст підготувала - Манана Глонті