Червона жіноча вишиванка: виглядати яскраво!

У колекції етнічного одягу на сайті etnodim.com.ua представлено вишиті сорочки з різними відтінками основи. Однак у цьому ряду червона вишиванка помітно виділяється із загального модельного ряду сорочок. Це яскравий, життєстверджуючий та неймовірно модний концепт, який, по суті, не потребує жодного додаткового декору.

Для сучасної жінки червона вишиванка — це можливість підкреслити природну красу натуральними соковитими тонами. Риси обличчя стають більш виразними навіть без макіяжу, шкіра набуває здорового відтінку молодості.

Малиновий, теракотовий, кораловий, бордо — все це відтінки червоної палітри, які чудово поєднуються з темними тонами. Найкращий компаньйон до червоної вишитої сорочці — чорний низ у вигляді спідниці або штанів, але з яскравою сорочкою буде чудово виглядати також білий, бузковий, золотистий, бежевий. Варіантів для дизайнерських експериментів — маса.

Вишиванка червоного кольору — винахід сучасності, але в ній повністю збережено й розкрито етнічний код. Лляні кофти з коротким або довгим рукавом прикрашені симетричним орнаментом. Оригінально виглядає вишивка червоним по червоному — поверхня однотонної вишиванки стає більш рельєфною й саме у цьому її «фішка».

Ефектно виглядає вишиванка з червоною основою, декорована білими, чорними, синіми і зеленими нитками. Геометричний візерунок з авангардними елементами у вигляді бабок або метеликів перетворює класичний етно-одяг у колоритний молодіжний look.

Гарний колір — не єдина умова покупки сорочки. Червона вишиванка має підходити вам за розміром і кроєм. Про те, як підібрати найбільш вдалий варіант під конкретний тип статури, вам розповість наш представник — зв'яжіться з ним зручним способом!