Фільтрувати та впорядкувати
Кольори
Білий
Чорний
Червоний
Синій
Зелений
Жовтий
Сірий
Коричневий
Кремовий
Мульти
Розміри
38-40 | XXS
40-42 | XS
42-44 | S
46-48 | M
48-50 | L
50-52 | XL
Рукав
Довгий рукав
Короткий рукав
3/4 рукав
Впорядкувати за

Жіночі вишиванки Кольори: Білий

Біла вишиванка: мода на класику

Вишита сорочка викликає світлі позитивні емоції, тож завжди асоціюється зі святом. Біла вишиванка — синонім чистоти та охайності, до того ж, світлий відтінок льону підходить практично всім типам зовнішності: й брюнеткам, й шатенкам, й смуглявим красуням з рудим волоссям.

Вишиванка по білому — модна жіноча «фішка» протягом багатьох століть. Блузки з натуральних тканин з коротким і довгим рукавом ергономічного крою широкого використовують і в наші часи у виді бази для різних гардеробних стилей. Розкішна жіноча вишиванка білим по білому стане чудовим елементом парадного чи весільного образу. Кілька яскравих акцентів у вигляді масивного контрастного намиста — і етнічна одежа легко інтегрується в молодіжний look разом з джинсами або квітчастою спідницею.

Різноманітні гардеробні ансамблі до нескінченності можна створювати на базі чорно-білої вишиванки, а також сорочки з білою основою й яскравими насиченими орнаментами. На світлинах з сайту etnodim.com.ua в деталях продемонстровані декоративні нюанси розшитих білих вишиванок.

Класичний візерунок виконано червоними та чорними нитками, але палітра фарб двома кольорами не обмежується. У тренді — білі жіночі вишиванки прямого й трапецієподібного крою з геометричними та флористичними орнаментами синього, зеленого, коричневого, оранжевого, жовтого кольору.

Стильно виглядають колористичні мікси: біла вишиванка з яскравим візерунком на горловині або рукавах виглядає досить респектабельно навіть у повсякденному образі, якому також властива індивідуальність.

Вишиванка: біла сторона вашого гардеробу

Особливість білих вишиванок в тому, що вони завжди у моді, універсальні та мають високу сполучуваністю з будь-якими елементами одягу. З суцільною білою вишиванкою жінка може експериментувати, змінюючи прикраси, нашийні хустки, жилетки, сумки. Колористика доповнень до вишиванки білим по білому — безмежна! До того ж, носити таку кофту можна і заправленою, і на випуск, і під поясок, а це додаткові штрихи до портрету.

При виборі білої вишиванки необхідно врахувати кілька важливих моментів, які впливають на естетику створюваного образу:

  • дівчатам зі світлою шкірою й русявим волоссям біла вишиванка без яскравого декору не імпонує — ефект блідості ще нікого не прикрашав, тому використовуйте відтінкові варіації;
  • біла вишиванка з контрастуючим орнаментом та пишними рукавами на манжеті — безсумнівно, яскраве явище, але для ділового дрес-коду її краще не використовувати. У каталозі etnodim.com.ua представлено оригінальні моделі сорочкового крою з вишивкою по канту або кутику накладної кишеньки — спробуйте використовувати ці шляхетні моделі там, де потрібно бути стриманою.

Залишилися питання? Телефонуйте нам!