П'ять переваг вишитої сорочки від звичайної

< назад до новин
В цій статті ми вирішили розказати чоловікам про можливості і приводи, куди можна одягнути вишиту сорочку замість звичайної.
П'ять переваг вишитої сорочки від звичайної

В інтернеті велика кількість статей на тему як правильно носити піджаки, які кольори будуть в тренді цієї зими і як поєднувати клітинку в одязі. Але дуже мало статей про чоловічі вишиванки та їх переваги, тому ми вирішили заповнити цю нішу та розповісти у статті про п'ять переваг вишиванки.


1. Вишиванкою можна здивувати колег


Люди, з якими ти бачишся, як мінімум, п'ять днів на тиждень вже звикли бачити тебе лише в сорочках? Здивуй їх та прийди в офіс у вишиванці. У такий спосіб можна вирізнятися серед колег. А ще існує думка, що вишиванка приносить успіх. Перевір на собі: можливо, саме у цей день ти отримаєш підвищення, тебе поставлять головним у цікавому проекті або нарешті згадають про премію. Відмінно підійде під офіс біла дизайнерська чоловіча сорочка з чорною вишивкою ED2: вона може стати виграшним базовим варіантом. Цю вишванку можно одягнути, як під діловий костюм, так і під джинси. Зручний крій та монохромне забарвлення робить її універсальним рішенням.


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Чоловіча вишиванка - ED2, ED6/2


2. Чи створити оригінальне весілля.Тобі теж здається, що у світі так забагато класних весільних суконь і так мало класних чоловічих костюмів? Заходячи на сайт чергового магазину ти вже не помічаєш різниці між одягом. Окрім цін, звичайно. 


У нападах паніки тобі вже починає здаватися, що твоя наречена може сплутати тебе з одним з гостей: костюми ж всі однакові! І тут два рішення: запропонувати червоний костюм у якості дрес-коду для чоловіків чи самому вирізнятися з натовпу запрошених. Підказка: перший варіант рішення проблеми навряд чи оцінить твоя наречена. Рішення: біла лляна чоловіча вишиванка на ґудзиках ED6/2. Легкий та міцний (а хто знає скільки разів ти будеш обіймати гостей на весіллі) білосніжний льон виглядає по-святковому та вишукано. Такий лаконічний варіант чудово підійде для цієї важливої події.


3. Привернути увагу на побаченніІснує думка, що перед побаченням дівчатка цілий день проводять перед зеркалом, вирішуючи яку сукня одягнути і яку зачіску зробити. Мабуть, ці люди не бачили, як ти у паніці перевертаєш шафу догори дригом у пошуці тієї самої сорочки. Можливо, час спробувати щось нове? Навряд чи звичайна біла чи сіра сорочка запамятається, а ось вишиванка точно прикує увагу до тебе. Як часто ти за сусідними столиками чоловіків, що прийшли на побачення у вишитій сорочці? Грай наввипередки.


Блакитна лляна сорочка з вишивкою на комірці ED9 розбавить твій лук і зробить його оригінальним. Поєднуй з джинсами чи брюками пісочного кольору.


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Чоловіча вишиванка - ED9, ED6

4. Зробити виступ на сцені незабутнімУ кожного в житті є момент, коли потрібно виступати на сцені: забрати диплом, заспівати на конкурсі чи нарешті сказати промову на церемонії вручення Оскару. Чи будь-яка інша дрібниця, ти розумієш. Під час таких подій важливо почувати себе максимально комфортно та впевнено. Частково цю функцію виконує й одяг. Можливо, Лео ді Капріо й не потрібно було ночувати у шкірі ведмедя заради Оскару, якби він на вручення одягнув вишиту сорочку. Пропонуємо тобі придивитися до чоловічої вишиванки з синього льону на ґудзиках ED6: незвичний колір та тонкий комір-стійка зверне на себе увагу та надасть впевненості у власних силах. Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 3


Вишиванка - ED9

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 4


Вишиванка - ED2/2

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 5


Вишиванка - ED17 Black

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 6


Вишиванка - ED18

.

5. Надати своєму життю фарбКоли у дівчини щось стається чи все набридає, вона робить каре. Що ж робити чоловіку? Можна, звісно, спробувати відростити волосся, але цей варіант потребує певного часу. А ось зміна чи внесення нових фарб у власний гардероб - це вже легше. Не шукай причини одягнути вишиванку: бажання вже є причиною. Помилковою є думка, що подібний одяг одягають лише на важливі національні свята: вишитою сорочкою можна вигідно розбавити гардероб, надаючи звичним речам у поєднанні з новими нового "дихання".


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

 

Чоловіча вишиванка - ED18, ED4

Так, це не всі переваги вишиванки перед звичною та вже нудною сорочкою. Всі інші ти відкриєш сам, тільки впустивши цей вид одягу у своє життя.


Автор статті - Анна Лобанова