Level 1 - Softness. Або що таке жіночність?

< назад до новин
Softness - це коли сорочка з джинсами та кросівками може виглядати жіночно та ніжно. ETNODIM обрали декілька варіантів, якими можно урізноманітнити власний стиль.
Level 1 - Softness. Або що таке жіночність?
Нині жінки досягають великих успіхів у всіх сферах, справляються з проблемами та мають такі ж права, як і чоловіки, але це зовсім не означає, що вони перестали бути жіночними. Жіночність - це не слабкість. Це вміння бути ніжною і сильною одночасно. Це можна передавати через спілкування, вибір оточення і, звичайно, через гардероб. Саме гардероб створює перше уявлення про людину. Інколи дівчина надає сукні, у яку одягнута, елегантності, а інколи - сукня створює в дівчині відчуття власної елегантності. Так і з іншим одягом.


Одяг завжди відображає або створює настрій, він є своєрідним продовженням нас самих. Можливо, у деяких склалося уявлення, що жіночий одяг - це обов’язково короткі спідниці та високі підбори. Ні, навіть сорочка з джинсами та кросівками може виглядати жіночно та ніжно: все робить власне самовідчуття та правильне поєднання елементів гардеробу. 

Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 4
Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 5
Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 6
Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 7
Блог: Элемент: Level 1 - Softness. Или что такое женственность? - Редактирование Фото 8

Необов’язково мати у шафі лише сукні та спідниці, щоб бути дівчиною. Це вже закладено природою. Але є речі, які підкреслюють ці відчуття, надають їм вихід, а також піднімають самооцінку.


Сьогодні етнічний одяг перестає бути так званою «дивиною», він органічно вписується в гардероб сучасної жінки, надаючи йому особливого шарму. Команда ETNODIM обрала декілька варіантів, якими можно урізноманітнити власний стиль.

Темно-зелена лляна вишиванка ChrisЗручна і приємна на дотик, ця вишиванка благородного темно-зеленого кольору гармонійно поєднується, як з улюбленими skinny джинсами, так і з спідницями. Ви можете підібрати інші предмети гардеробу схожого кольору, а можете грати на акцентах. Спробуйте одягти помаранчеву спідницю, і побачите як образ стане яскравим і незабутнім.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Цією простою, на перший погляд, зйомкою ми хотіли, щоб читачі звернули увагу не лише на одяг, але й на емоції, які він створює. Тут і впевненість, і віра в себе, і кокетство, і лагідність. Тут сила, стійкість, самостійність і відчуття власної гідності. Цілий калейдоскоп емоцій та відчуттів. Одяг, створюючи все це, майже відходить на другий план, але залишає цю неймовірно ауру жіночності.

Сіра сорочка з вишивкою Bonsai DayНіжний попелястий колір вишиванки разом з яскравим рослинним візерунком створює спокійний витончений образ, Ця вишиванка ніколи не набридне завдяки її універсальності та можливості поєднувати з будь-якими речами в гардеробі: чорні кюлоти та мюлі, джинси mom’s та масивні кросівки або навіть плісирована спідниця насиченого бордового кольору - ця вишиванка дійсно личить до усього.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Бежева лляна вишиванка White WoodНеймовірна ніжна, кольору пряженого молока, вишиванка WHITE WOOD є наче святом у гардеробі, яке ви можете створювати самі. Різнокольорова вишивка одразу привертає на себе увагу та підкреслює вашу елегантну жіночність. Гармонійно поєднується з пісочними брюками з високою талією або чорними вузькими джинсами.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Вишиванка FrozenСвітла та витончена, ця вишиванка створює граціозний та жіночий образ. Квітковий орнамент надає загальному вигляду ще більшої делікатності та грайливості. Джинси-кльош, темна міді-спідниця чи навіть шорти-бермуди будуть гармонійним доповненням образу. Підкресліть образ яскравим намистом, і на вас неможливо буде не звернути увагу.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

HvoyaНасичений колір та барвистий орнамент - виклик сірим будням. У такій вишиванці можна відчувати себе впевнено у будь-якій ситуації. Необов’язково чекати якоїсь визначної події: поєднуйте тут і зараз з улюбленими джинсами та спідницями.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4 Всі ці поради - це лише мала частина того, які образи можна створювати з етнічним одягом. Будь-який образ - це своєрідний прояв жіночності, бо це поняття неможливо вписати в єдине вірне твердження.

Жіночність - це інколи універсальний total black, а інколи - багата кольорова палітра.

Жіночність - це про м’якість характеру (що, насправді, є силою) та про м’якість тканин та текстур.

Жіночність - це почуття власної ніжності та чуттєвості, що знаходить свій вихід ззовні: через деталі та образи.

Жіночність - це softness.

Автор статті - Анна Лобанова