Як стартував новий проект ETNODIM: Набори для вишивання

< назад до новин
Вишивання під час роботи або за келихом вина. 4 надихаючі історії про конструктори для створення вишиванки власноруч.
Як стартував новий проект ETNODIM: Набори для вишивання


Вишивання під час роботи або за келихом вина. Тому що вишивання з Etnodim - це в першу чергу про поєднання. Поєднання бренду з нашими покупцями. Поєднання нашого стилю із вашими вміннями та їх розвитком. Поєднання радості від результату, із радістю від процесу.Ми слідкуємо за статистикою замовлень, бачимо фото в соцмережах та з задоволенням читаємо відгуки. Але нам стало цікаво зазирнути в процес. Тож ми озброїлися питаннями та зв’язалися із 4-ма клієнтками, які активно висвітлювали моменти створення вишиванки.

Олена Стокоз

"Вишивання - це насолода від процесу, це мікро-рух і моторика, якої зараз так бракує, насолода від кольору та малюнку, а також задоволення від розуміння того, що робиш собі свій власний хенд-мейд."

1. Чи складно було розібратися зі схемою для вишивання?


Розбиратися зі схемою для вишивання не довелося – вона настільки проста і очевидна, що процес вишивання складається інтуїтивно. Зручно, що є відео-інструкція, а також зручно, що відео короткі – 40 секунд. 5 хвилин і ти готовий до вишивання.

2. Вам було легко вишивати, чи хотілося складнішу техніку?


Вишивати в сенсі техніки досить просто, однак сам процес вишивання тривалий, оскільки вишивка крупна і вишивати на практиці треба довго і зосереджено. Хоч техніка проста, вишивати цікаво за рахунок вдалих візерунків, підібраних кольорів. Є азарт вишивати, щоб побачити, яка складається картина. Так, тут доречна паралель з написанням картини.

3. Чи вишивали раніше? Якщо так, хто навчив? Якщо ні, що надихнуло спробувати?


Ніколи раніше не вишивала і взагалі не займалась рукоділлям, окрім аматорських спроб олійного живопису. Навчилась самостійно за 5 хвилин отримавши конструктор від Etnodim.

В час карантину і ізоляції настільки втомлюєшся від онлайн-роботи і онлайн-дозвілля та онлайн-навчання, що хочеться переключитись на зовсім іншу активність - робити щось руками. Через це, напевно, всі почали куховарити, малювати, а клієнти Етнодому – вишивати. 


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

 


"Карантин – це поштовх, але цей продукт не втрачатиме популярність та актуальність через те, що вишивання в нас у генетичній пам’яті, руки самі просяться вишивати. Окрім того, продукт інтерактивний – в цьому є інновація: не просто купив готовий виріб, а купив готовий виріб і креативно фіналізував його сам."


4. Якою була реакція ваших друзів в соц, мережах на те, що ви вишиваєте?


Судячи з коментарів, всі зацікавились та слідкували за процесом вишивання (я публікувала проміжні фото). Багато розпитували про техніку, а що це за візерунок, а з якої частини України він походить. Захоплювались та дивувались, що вишила цілу сорочку за досить короткий проміжок часу – півтора тижні. Двоє моїх друзів надихнулись моїм прикладом і купили собі також конструктори – особливо після того, як побачили, що я взялась за сорочку №2.

5. Скільки часу в день/тиждень приділяли вишиванню? Скільки загалом витратили часу?


Вишивання органічно вплелось в моє повсякдення, тому мені складно порахувати, скільки годин на день я витрачала, але вишивала щодня. Першу сорочку я вишила за півтора тижні. Друга сорочка з масивнішим орнаментом, тому очікую, що витрачу до трьох тижнів.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


6. Чи можна порівняти процес вишивання з медитацією, розслабленням? З чим би ви порівняли ?


Процес вишивання – це точно медитація. Також я б порівняла з написанням картини – процес і відчуття дуже схожі. Я пишу картини, але зараз я повністю переключилась на вишивання і отримую такі самі емоції як від живопису.

7. З чим вам вдалося поєднувати процес вишивання?


Можливо, це неочікувано, але я вдало поєднувала вишивання з роботою. Я вишивала під час щоденних онлайн-нарад (коли не треба було використовувати відео). При цьому на продуктивність чи результативність зустрічей негативного впливу не було. Навпаки – я була повністю включена в обговорення і генерування ідей та рішень і під кінець зустрічі здивовано констатувала, що вишила досить великий шмат цілком механічно будучи включеною в зустріч. Вишивання виявилось дуже ефективним для подолання напруги і стресу. Під час складних перемовин вишивання допомагало тримати емоційний баланс. Це дуже цікавий феномен. За фахом я перекладач – синхроніст.

Коли я вивчала синхронний переклад багато років тому, моя викладачка розповідала, що часто досвідчені перекладачі беруть з собою в кабінку для перекладу в’язання або вишивання (перекладаєш в гарнітурі, тому руки вільні), оскільки це допомагає краще зосередитись і тримати збалансований холодний розум та технічно і методично виконувати переклад. Тільки зараз я зрозуміла на практиці як це працює, і що це насправді ефективно. Також вишивала під час розмов та зустрічей з рідними та друзями, часто під келих вина.

Анастасія Соломаха

"Я дуже відпочиваю під час вишивання, мені приносить величезне задоволення усвідомлення того, що я можу щось зробити своїми руками, а потім ще й використовувати цю річ."


1. Вам було легко вишивати, чи хотілося складнішу техніку?


Спочатку треба було трішки звикнути до нової для мене техніки (вишивала раніше переважно хрестиком), та вже після першої квіточки - приловчилась. Тепер звісно хотілося б і чогось складнішого.

2. Якою була реакція ваших друзів в соц. мережах на те, що ви вишиваєте?


Мої найближчі подруги також люблять вишивати і одна з них вже вишиває вашу сорочку. Більшості дуже сподобалась ідея, от тільки сумніваються в собі чи вийде вишити і собі щось.


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

 

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 43. Скільки часу в день/тиждень приділяли вишиванню? Скільки загалом витратили часу?


Вишила сорочку за тиждень, вишивала дуже багато годин в день, не могла просто відірватись.

4. З чим вам вдалося поєднувати процес вишивання?


Люблю дивитись серіали та фільми під час вишивання.


Янко Кароліна

"Вишивання дуже заспокоює, ти поринаєш у роботу і забуваєш про все на світі. Для мене вишивання - найкращий антидепресант."


1. Чи складно було розібратися зі схемою для вишивання? Чи вишивали раніше?


Все дуже просто і зрозуміло. Хіба що, спершу не було зрозуміло, як все ж вишивати: в одну нитку чи в дві. Вишивання гладдю для мене було майже в новинку, не вишивала цією технікою зі школи. Це був класний досвід. Перші візерунки були досить невпевнені, але з часом стало легше і приємніше. До цього вишивала багато хрестиком.

2. Якою була реакція ваших друзів в соц. мережах на те, що ви вишиваєте?


Чимало друзів знають, що я вишиваю, тож це був не секрет. Деякі подруги запитували: де дістати такий крутий набір. Упевнена, кожна дівчина потайки мріє створити собі власну вишиванку.

3. Скільки часу в день/тиждень приділяли вишиванню? Скільки загалом витратили часу?


Вишивання - моя слабкість, я можу дні і ночі не відволікаючись вишивати. Цього разу намагалась поєднувати роботу і вишивання, тож у вихідні могла засісти зранку, а о 3-ій ночі згадати, що пора спати. У будні дні витрачала годину-дві, або робила перерву у декілька днів. Загалом, на вишиванку пішло 2,5 тижні, з них декілька днів довелось чекати ниточки (я дуже щільно вишиваю, тому мені не вистачило зовсім трохи, а Etnodim з радістю і дуже оперативно допомогли вирішити цю проблему).

4. З чим вам вдалося поєднувати процес вишивання?


Дуже люблю вишивати ввечері під фільми або серіали.

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4
Ліляна Кузьмич

"Для мене вишивка, як машина часу - переносить в різні спогади і нагадує про дитинство. Думаю це таки дійсно спосіб медитувати."


1. Чи складно було розібратися зі схемою для вишивання? Вам було легко вишивати, чи хотілося складнішу техніку?


Ні, зовсім не складно. Крім того відео дуже інформативні. Вишивається легше, ніж я очікувала. І навіть дуже швидко. Думаю в майбутньому я б хотіла щось складніше.

2. Якою була реакція ваших друзів в соц. мережах на те, що ви вишиваєте?


Друзі поділились на два табори. Ті, які знали, що я вмію і що це довго було моїм хобі. Та інша половина, яка дуже здивувалась і посипалось багато запитань, що це і де це я таке взяла.

3. Скільки часу в день/тиждень приділяли вишиванню? Скільки загалом витратили часу?


Час вишивати є лише на вихідних. З першого разу в захваті вишивала весь день. Загалом на конструктор витратила мабуть годин з 10.

4. З чим вам вдалося поєднувати процес вишивання?


Найкраще поєднання для мене - аудіокниги. Для вашого конструктору спеціально придбала такі української літератури. Вийшло дуже автентично.Блог: Элемент: Как стартовал новый проект ETNODIM: Наборы для вышивания - Редактирование Фото 13


Ми вдячні за щирі відповіді нашим майстриням. Та ділимося із вами, їх надихаючими історіями. Не важливо чим ви займаєтеся сьогодні, завтра - ви можете почати вишивати. І для цього, вам не потрібно додаткових знань, суперсили аби особливої підготовки. Це можливо із Etnodim.

.

Набори для вишивання за посиланням - https://etnodim.com.ua/ua/zhinkam/konstruktor-vishivanki/

Статтю підготувала - Манана Глонті