ETNODIM в ритмі міста

< назад до новин
Ритм життя великого міста - те, у що ти можеш закохатися одного разу і назавжди. Або народитися у цій круговерті і вже не уявляти себе без неї.
ETNODIM в ритмі міста

Ритм життя великого міста - те, у що ти можеш закохатися одного разу і назавжди. Або народитися у цій круговерті і вже не уявляти себе без неї. Одним із найцінніших вмінь у швидкому світі міста є дар тримати баланс. Як не розгубити його ще зранку, особливо коли монстр"знову нічого вдягнути" вилазить з шафи?;) 

Ділимося трьома маленькими секретами:

1. БУДЬ ЗАДОВОЛЕНА СОБОЮ

Усі дівчата знають те відчуття, коли виглядаєш на всі сто. За спиною наче виростають крила, осанка як у балерини, а посмішка видає у тобі рідну сестру Джулії Робертс. Магія цих перетворень проста: поєднуєш заклинання “гарний одяг”, “хороший настрій” і “рівно підведені очі”. Виходиш на полювання за успіхом у світ бетонних джунглів - одягни яскраву вишиванку. Будь ефектною впродовж усього свого довгого дня.

2. ДАРУЙ МЕДИТАЦІЮ СВОЇЙ ШКІРІ


Глибоко вдихни і видихни - відчуваєш, як добре стало? Наша шкіра також любить дихати, але схована за синтетичними тканинами, зовсім не може цього робити. Особливо важко терпіти таке неподобство у великому місті, де навіть нам немає чим дихати. Подаруй шкірі розслаблення і медитацію, одягни у лляну сорочку. Їй буде легко звикнути до змін погоди, якими нас любить тішити весна, а ти швидко зрозумієш, що вже давно не почувалася так свіжо.

3. ЗАЛИШАЙСЯ ВІЛЬНОЮ ЩОДНЯ


Пара взуття, що нагадує іспанський чобіток чи сукня, якій позаздрив би середньовічний корсет - знайомо, правда? :) На зміну цим артефактам юності давно прийшов комфортний і зручний одяг, який не сковує рухів. Лляна сорочка - це як твоя ідеальна піжама, з якої так важко вилазити зранку. Тільки вишиванку можна взяти з собою для підкорення життєвих вершин - бо у піжамі тобі трошки бракує серйозності, погодься;)


Обери свою тут: http://etnodim.com.ua/ru/women-ru/ru-zhenskie-vyshivanki/