Дитяча колекція вишиванок 2018

< назад до новин
Що таке дитинство? Про що ви згадуєте, почувши це слово?
Дитяча колекція вишиванок 2018Що таке дитинство? Про що ви згадуєте, почувши це слово?

Хлопці згадують, як гасали по вулиці, ховалися за гаражами, грали в футбол з друзями зі двору.

Як не лякалися холоду взимку, протестували проти шапок, не любили манну кашу.
Як грали у різні ігри, купували жуйки на кишенькові гроші, як закохувались у дівчаток (хоча ніколи у цьому не зізнавалися).


Дитяча колекція вишиванок 2018
Дитяча колекція вишиванок 2018
Вони згадують про те, що неважливо було, у що вони були одягнені, яке взуття у них було на ногах, або про те, чи була в тренді подібна сорочка. Головним був комфорт (хоча навіть тоді це слово не використовували).

Повернувшись у ці спогади разом з вами, команда ETNODIM створила нову дитячу колекцію, надавши їй не тільки українського колориту, але й такої важливої зручності.

Про що ви думаете, коли чуєте про дитинство?

Дівчата згадують, як першого вересня хотілося бути найвродливішою у школі. Про букет, який купувала мама, що був вище за саму дівчину.
Про перші танці. І про перший танець. Про КВК у актовій залі та спроби підібрати під свій виступ одяг. Про домашні завдання: зроблені, забуті та списані.

Дівчата згадують про те, як мріяли про перше побачення, про момент, коли хлопець нарешті взяв би її за руку! Про червоні від сорому щоки. І про те, щоб мама купила саме ту сукню!


Дитяча колекція вишиванок 2018
Дитяча колекція вишиванок 2018Створивши нову дитячу колекцію, ми мали на меті показати, що етніка не повинна сприйматися дітьми як щось нудне і обов’язкове, на кшталт шкільної форми.
Нова колекція - це вибір, який дитина робить сама. На користь краси та особливості.

Дитяча колекція вишиванок від ETNODIM тут.
Зручно. Красиво. І по-справжньому.

Автор сатті - Анна Лобанова