"Будні з вишиванкою". 9 образів на кожен день

< назад до новин
Сьогодні необов’язково одягати вишиванку тільки на свята. Вишитий одяг стає буденним. Куди ж можна одягнути вишиванку?
"Будні з вишиванкою". 9 образів на кожен день

Добре відомо, що вишиванка є традиційним одягом українців, символом багатства їх культури та цінностей. Історично склалося, що відношення до вишиванки було як до своєрідної святині, вона являлася оберегом проти зла.

Вишивка на сорочках була переважно червоного, чорного та білого кольорів. Кожен регіон мав свій особливий візуренок та техніку. Але, в цілому, було три основних види: рослинні, тваринні та геометричні. Цікаво, що манжети, поділ і взагалі всі краї завжди оздоблювали вишивкою - вважалося, що це захистить власника вишиванки від лиха. Крім того, дівчина до весілля повинна була зшити, як мінімум, 30 сорочок!


Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4

Вишиванка - Safari, Simple 3Нині, любов до вишиванки не зникла, але її зовнішній вигляд та традиції змінилися. Зараз необов’язково одягати відповідну вишиванку на відповідне свято. Вишиванка стає буденним одягом: її одягають на роботу, побачення та вечірки. Туристи купують вишиванки як подарунок, світові зірки одягають їх на відомі події, багато фотозйомок для брендів відбуваються з використанням у кадрі вишиванок.

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 3


Вишиванка - Maky W

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 4


Вишиванка - Werba

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 5


Вишиванка - Violet

Блог: Элемент: Home Story. 1 день из жизни Алёны Османовой - Редактирование Фото 6


Сукня - Borodina Dark

Пам’ятатаєте обкладинку Vogue з британською співачкою Адель? Вона була одягнута саме у вишиванку. Відомі акторки Ніколь Кідман та Кеті Холмс часто одягають вишиванки й у повсякденному житті. Дизайнери Валентино та Дольче Габбана використовували вишиті візерунки у своїх колекціях та показах.

Частіше й частіше можна побачити національний одяг українців не лише у Львові, а й у інших містах України і навіть за кордоном. Більш того, за кордоном вона ще більше привертає погляди оточуючих.

Змінилася кольорова палітра вишиванок. Ще більше різноманіття кольорів та фасонів, які поєднують в собі як історію, так і сучасність. Це дає можливість кожному обрати ту модель, яка личитиме саме йому. Куди ж можна одягнути вишиванку?

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Вишиванка - Maky G, Maky WПо-перше, в офіс. Так, більшість людей проводить час на роботі. Хто сказав, що весь цей час ви повинні одягатися сумно та ординарно? Якщо дрес-код дозволяє вам проявляти фантазію, то одягнути вишиванку - це чудовий варіант урізноманітнити ваші будні. Сорочку можна поєднати з класичними брюками та туфлями чи чобітками на зручних підборах. Так можна ходити й на ділові зустрічі та конференції.

По-друге, вишиванку можно одягнути на побачення. Вишита сукня надасть вашому образу особливого шарму. Доповніть її улюбленим поясом, підкресливши талію. Це виглядає дуже жіночно та романтично. Більш того, такий одяг запам’ятовується. Маленька чорна сукня - це, звичайно, класика, але інколи хочеться чогось більш яскравого, чи не так?

По-третє, вишиванка буде доречна і на звичайній прогулянці. Кюлоти та сорочка вільного крою - доказ того, що такий традиційний одяг гармонійно поєднується із сучасними трендами.

По-четверте, вишиванка зверне на себе увагу й на випускному, дні народженні, весіллі чи будь-якому іншому святі. Важливо правильно обрати колір в доповнити сорочку відповідними аксесуарами. А інколи такий образ навіть не потребує доповнень: візерунок сам по собі сприймається як аксесуар. 

Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 3
Блог: Элемент: Коллекция Flowers - Редактирование Фото 4


Вишиванка - Werba, Safari PoolВи можете створювати улюблені “total white” та “total black” образи, додаючи вишиванку як один із елементів, а вишивка «білим по білому» надасть вашому вигляду ніжності та, одночасно, оригінальності. Вишиті сорочки відмінно виглядають як зі skinny джинсами, так і з джинсами mom. Навіть кольорові чи однотонні брюки з високою талією та сорочка підходять один одному, створюючи ідеальний лук для сучасної дівчини.

Вишиванка, на думку багатьох, є предметом одягу з категорії «одягну лише на День Незалежності чи День Конституції», показуючи цим свою приналежність до Батьківщини та патріотизм. Але, саме щоденне носіння вишиванок у буденному житті є більшим проявом любові до власної країни, бо цим ви знайомите й інших людей з культурними цінностями та історією України.

Блог: Элемент:

Вишита сукня - Wave


Вишиванка може бути як акцентом вашого образу, так й просто органічно в нього вписуватися, надавати вашим casual образам нового життя. Майте декілька варіантів у шафі, обираючи залежно від настрою, події та інших елементів сьогоднішнього образу. Розмовляйте з вишиванкою на «ти», включаючи її у своє життя без причин та приводів.

Автор статті - Анна Лобанова