Будь як весна: з чим поєднувати яскраві речі в гардеробі

< назад до новин
Як тільки на деревах з’являються перші бруньки, а із землі прокльовуються підсніжники, сірий настрій як вітром зносить. Хочеться вдягнути на себе всі сім кольорів веселки одночасно.
Будь як весна: з чим поєднувати яскраві речі в гардеробіПомітила таку річ: взимку немає мені миліших речей, ніж сірі, коричневі й сині. Вони хоч і похмурі, але такі затишні. Здається, навіть коли настане весна, не зраджу улюбленому стилю «сірої миші».

"Але як тільки на деревах з’являються перші бруньки, а із землі прокльовуються підсніжники, сірий настрій як вітром зносить. Хочеться вдягнути на себе всі сім кольорів веселки одночасно."


Виходить, не лише тварини люблять зливатися з навколишнім середовищем. Коли наші предки виповзали з океану на сушу, щоб еволюціонувати, у нас цю функцію теж не відключили :) Зрештою, не бачу в цьому нічого поганого. Природа – пані зі смаком, чому б їй не довіритися й собі стати трішки весною?


Яскрава вишиванка


Ще один привід піддатися весняним поривам - тренд на зелененьке. Кольором року за версією інституту «Пантон» став колір весняної зелені, тому саме час подбати про яскраві зелені й не тільки новинки у своєму гардеробі. Чимало дівчат боїться носити яскравий одяг через те, що вважає його складним для комбінування з іншими речима. На щастя, існують універсальні правила поєднання кольорів, які завжди виручають.Забиваєте в пошук словосполучення «хроматичний круг», яким користуються художники, а далі все піде як по маслу.

Найпростіший і водночас найсміливіший варіант – контрастні речі. Ці кольори на крузі розташовані чітко один навпроти одного. Класичні поєднання синього й помаранчевого, зеленого й червоного, фіолетового і жовтого ніколи не підведуть.

Ще один хороший спосіб комбінації – кольори, які стоять у крузі поруч. Їх може бути два – наприклад, синій і фуксія, блакитний і зелений, чи три, наприклад жовтий, помаранчевий і червоний.


Синя вишита сукня


Є одне загальне правило для цих двох порад – зважати на те, наскільки світлі чи темні кольори поєднуються у вашому ансамблі. Пастельні світлі кольори – небесний, лимонний, бузковий не люблять компанії дуже темних контрастних чи сусідніх відтінків. Просто запам’ятайте, що за світлом/темнотою кольору одяг з одного образу має дружити.

Третій варіант – це монохром, який якраз допускає поєднання різних за світлом відтінків одного кольору. Уявіть яскраву зелену сукню як центр, навколо якого ви вибудовуєте свій образ, використовуючи інші відтінки зеленого. Але й у цьому варіанті є один маленький секрет – всі відтінки обраних речей мають бути однієї температури, тобто теплими чи холодними. Колір зеленої трави – відтінок теплий, його краще поєднувати з салатовим, оливковим, хакі. А ось синьо-зелений – вже холодний, з ним дружать бірюза, малахітовий, м’ятний відтінки.

Універсальна порада, яку можу дати насамкінець: всі ідеальні комбінації кольорів вже створила природа. Тому чекаємо, поки весна згадає, що вона взагалі-то тепла пора року і виходимо гуляти в парки, ліси, ботанічні сади. Черпаємо натхнення, даємо відпочинок очам, насолоджуємося ароматами й кольорами і ловимо цю весну, вона так швидко мине!

Яскраві речі можна відшукати в нас на сайті :)
Автор - Lily Baranych